KONA Hybrid

 

Nowy Hyundai KONA Hybrid

Przedstawiamy najmłodszego członka rodziny KONA, który został wyposażony w napęd hybrydowy.
Silnik spalinowy oraz silnik elektryczny współpracują ze sobą, aby zapewnić przyjemność płynącą z jazdy,
obniżyć zużycie paliwa oraz poziom emisji szkodliwych substancji.

Zobacz nowy model KONA Hybrid w akcji.

Nowa KONA Hybrid sprawia, że jazda jest bardziej ekonomiczna i przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.
Hybrydowy układ napędowy zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy, a dwusprzęgłowa skrzynia biegów
z możliwością zmiany biegów za pomocą łopatek przy kierownicy, dodaje sportowego charakteru.
Zobacz model KONA Hybrid w akcji!

Zaprojektowany, by się wyróżniać

Nowy Hyundai KONA Hybrid zachwyca stylistyką, która zyskała uznanie na całym świecie.
Śmiało poprowadzone linie i wyraziste kształty tworzą stylistyczne arcydzieło. Muskularne powierzchnie płynnie łączą się z kontrastowymi osłonami nadkoli, podkreślając śmiały wygląd SUV-a. Możliwość łączenia 9 kolorów nadwozia z 2 kolorami dachu daje aż 18 różnych kombinacji. Wyraź siebie i bądź niepowtarzalny!

Felgi aluminiowe 18"

Nowe efektowne felgi aluminiowe 18” są zaprojektowanie specjalnie dla modelu KONA Hybrid. Tym odważnym, dwubarwnym felgom towarzyszą opony MICHELIN Pilot Sport 4 zapewniające doskonałe prowadzenie i szybką reakcję na każdy ruch kierownicy.

Nowy cyfrowy zestaw wskaźników

Centralnie umieszczony 4,2-calowy wyświetlacz LCD pokazuje ważne dla kierowcy informacje, takie jak: tryb pracy układu hybrydowego, status systemów bezpieczeństwa, zasięg, zużycie paliwa, wskazówki nawigacji oraz temperaturę zewnętrzną. Teraz możesz mieć wszystko pod kontrolą.

Stylowe kolory wnętrza

Wnętrze KONA Hybrid zachwyca ekskluzywnymi pakietami kolorystycznymi. Stylowe białe akcenty wokół nawiewów i dźwigni zmiany biegów kontrastują z czarnymi błyszczącymi elementami na klamkach drzwi, ramionach kierownicy i obramowaniach nawiewów. Także fotele zostały ozdobione białymi kontrastującymi przeszyciami. Możesz również wybrać jedną z dwóch innych wersji kolorystycznych – Red lub Lime. Dopasuj kolor wnętrza do swojego indywidualnego stylu.

Max Speed 160 km/h, CO2 emissions 90g/km*, acceleration 0-100km/h 11.2sec, Fuel consumption 3.0litres*, *KONA Hybrid 16" alloy wheels, NEDC 2.0

Osiągi

Czerp radość z jazdy dzięki super elektrycznemu przyspieszeniu i płynnym zmianom biegów. Dzięki dynamicznemu tandemowi potężnego silnika elektrycznego o mocy 32 kW i specjalnie skalibrowanemu silnikowi benzynowemu z bezpośrednim wtryskiem o mocy 105 KM, nowy model KONA Hybrid zapewnia doskonałą moc przy mocy 141 KM. Innowacyjna sześciostopniowa skrzynia biegów zapewnia płynną jazdę, zapewniając naprawdę niezapomniane wrażenia z jazdy.

Napęd hybrydowy

Model Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony zarówno w silnik benzynowy, jak i silnik elektryczny. Współpracują ze wsparciem potężnego litowo-jonowego akumulatora polimerowego, który zapewnia oszczędność paliwa i redukcję emisji spalin do środowiska. Wszystko bez konieczności ładowania baterii lub zmiany nawyków jazdy.

6-biegowa przekładnia DCT

Innowacyjna sześciobiegowa przekładnia DCT łączy w sobie oszczędność paliwa i przyjemność jazdy z automatyczną skrzynią biegów. Dostępne są dwa tryby jazdy: eko i sport. W trybie sportowym biegi są trzymane dłużej i silnik wchodzi na wyższe obroty zanim nastąpi zmiana na wyższy bieg.

System wspomagania ekologicznej jazdy (ECO-DAS)

Niskie zużycie paliwa i poziom emisji CO2 nowego Hyundaia KONA Hybrid uzyskano dzięki zastosowaniu systemu wspomagania ekologicznej jazdy (ECO-DAS). Po wprowadzeniu trasy do systemu nawigacyjnego system Predictive Energy Management analizuje trasę, wykorzystując dane topograficzne, aby określić optymalny poziom mocy z silnika elektrycznego oraz spalinowego. Funkcja Coasting Guide informuje kierowcę o sytuacji drogowej, w której należy zwolnić, aby obniżyć zużycie paliwa.

Łopatki zmiany biegów

Nowy Hyundai KONA Hybrid został wyposażony w łopatki do zmiany biegów znajdujące się przy kierownicy. W trybie sportowym można zmieniać biegi za pomocą jednego ruchu, co dostarcza bardziej sportowych emocji oraz jeszcze większej radości z jazdy.

Pozostań w stałej łączności.

Nowy wyświetlacz 10.25' AVN

Nowy system nawigacji z wyświetlaczem o przekątnej 10,25 cala został optymalnie umieszony w centralnej części wnętrza KONY Hybrid. Za pomocą dedykowanego ekranu możesz obsługiwać zaawansowane funkcje łączności Hyundai Blue Link* oraz bezpłatną 5-letnią subskrypcję usług LIVE, która dostarcza informacje o stacjach benzynowych, pogodzie, natężeniu ruchu, a także umożliwia wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai.

Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai KONA Hybrid został wyposażony w innowacyjny pakiet zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa, czyli Hyundai Smart Sense. Dzięki temu model jest liderem pod względem nowoczesnych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Inteligentny tempomat Stop&Go (SCC+S&G)

  Zwiększa bezpieczeństwo i komfort podróży, utrzymując ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie przyspieszając i hamując zależnie od sytuacji na drodze. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system uruchamia silnik, ale ruszenie z miejsca wymaga lekkiego naciśnięcia pedału przyspieszenia.

 • Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych (FCA)

  FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący radar przedni i kamery system FCA działa w trzech fazach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu, pieszego lub rowerzysty podczas jazdy z prędkością powyżej 8 km/h.

 • System monitorowania martwego pola (BCW) i asystent zmiany pasa ruchu

  System monitorowania martwego pola (BCW) z asystentem pasa ruchu monitoruje obszar z tyłu pojazdu, także przy użyciu radaru. W razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz sygnalizując zmianę pasa ruchu, emitowany jest sygnał akustyczny.

 • Ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania (RCCW)

  Wykorzystujący czujniki radarowe system RCCW zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.

 • System utrzymywania toru jazdy (LKA)

  System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

 • System utrzymywania pasa ruchu (LFA)

  Nowy Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 150 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

 • SCC
 • FCA
 • BCW
 • RCCW
 • LKA
 • LFA
 • END

5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

8 lat lub 200 000 km gwarancji na akumulator

Litowo-jonowy akumulator polimerowy charakteryzuje największa gęstość energii zmagazynowanej, czyli magazynują one większą ilość energii do wykorzystania przez silnik elektryczny. Co najważniejsze akumulatory tego typu charakteryzują się brakiem efektu pamięci co oznacza, że przez cały czas mają pełną, początkową pojemność.

CENNIK PROMOCYJNY

Rok produkcji 2019

WERSJA CLASSIC PLUS COMFORT STYLE PREMIUM
1.0 T-GDi 6MT 2WD
(120 KM)
66 200 71 200 78 200 92 200
1.6 T-GDi 7DCT 2WD
(177 KM)
- 84 700 90 700 104 700
1.6 T-GDI 7DCT 4WD
(177 KM)
- 90 200 97 200 111 200
1.6 GDI 6DCT 2WD
(141 KM) Napęd hybrydowy
- 99 900 105 900 123 900
1.6 CRDi 7DCT 4WD
(136 KM)
- - - 116 200

Poznaj także