Kontakt

Wybierz salon

Autoneo

ul. Wielicka 193

30-663 Kraków

Zobacz więcej

Autoneo

ul. Wielicka 193

30-663 Kraków

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
pn.-pt.: 7:30 - 19:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

pn.-pt.: 8:00 - 19:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Bartłomiej Michałczak

Kierownik Salonu

tel. 885 222 024
e-mail: bartlomiej.michalczak@autoneo.co

Konrad Stachnik

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 885 222 027
e-mail: konrad.stachnik@autoneo.co

Filip Dawid

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 885 222 036
e-mail: filip.dawid@autoneo.co

Dominika Drabik

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 885222023
e-mail: dominika.drabik@autoneo.co

Damian Zybura

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 885 222 026
e-mail: damian.zybura@autoneo.co

Kredyty / Leasingi

 

pn.-pt.: 8:00 - 19:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Aleksander Jurkiewicz

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń

tel. 605 499 225
e-mail: aleksander.jurkiewicz@autoneo.co

Agnieszka Perlińska

Specjalista ds. finansowo-ubezpieczeniowych

tel. 885 222 029
e-mail: agnieszka.perlinska@autoneo.co

Serwis

 

pn.-pt.: 7:30 - 19:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Kamil Marczewski

Kierownik Serwisu

tel. 725 272 002
e-mail: kamil.marczewski@autoneo.co

Jacek Konik

Specjalista ds. części

tel. 12 622 20 10 w. 117
e-mail: jacek.konik@autoneo.co

Dariusz Rodak

Doradca serwisowy

tel. 12 622 20 10
e-mail: dariusz.rodak@autoneo.co